3 NİSAN’DA BRTV’DEN BİRLİK VE BERABERLİK İFTARI

3 NİSAN’DA BRTV’DEN BİRLİK VE BERABERLİK İFTARI
Yayınlama: 04.04.2023
A+
A-

Karabük merkezli uydudan yayın yapan BRTV, Karabük’ün önde gelen isimlerini 3 Nisan birlik ve beraberlik iftarında buluşturdu.

BRTV’nin 3 Nisan Karabük Demir Çelik Fabrikalarının Temellerinin Atılması ve Karabük’ün Kuruluşunun 86’ıncı Yıl dönümü ve BRTV’nin Kuruluşunun 28’inci Yıl dönümü dolaysıyla düzenlediği İftar programı yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

İftar programına Vali Yardımcısı Oğuzhan Altunay, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, Siyasi partilerin İl ve İlçe Başkanları ile yöneticileri, Milletvekili Aday adayları, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Çapraz ve yöneticileri, İl Genel Meclisi Başkanı ve üyeleri, Karabük İdman Yurdu Başkanı Adem Aydım ve yöneticileri, esnaf ve sanayicilerin temsilcileri, Karabük basınının temsilcileri, İlimizdeki STK Başkanları ve yöneticileri, Köy ve Mahalle muhtarları ve Karabük’ün tanıdığı bir çok isim İftar programına katıldı.

İftar programında konuşan BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya iftar programına katılanlara teşekkür etti. Çetinkaya “Önemli olan 3 Nisan akşamı Karabük’ün asli sahipleri bizler bu salonda ve şuan bizi ekranları başında izleyen insanların ruhu burada emin olun Karabük’te birlik beraberliğimizi, dayanışmamızı tüm Karabük’e, Karabük dışında yaşayan Karabüklülere göstermiş oluyoruz. 3 Nisan’ın önemini anlatmaya gerek yok bu salonda oturan herkeste her Karabüklü de 3 Nisanı çocukluğundan itibaren bilir ama son yıllarda maalesef unutmaya başladık, genç nesillerimiz bizden sonra ki nesillerimiz, 3 Nisanı korkarım unutacaklar, o yüzden bölgenin bir televizyon kanalı olarak gazeteci meslektaşlarımla birlikte omuz omuza 3 Nisanı asla unutturmamak için büyük bir mücadele ve gayret içindeyiz. Biz bu yıl birlik beraberlik yemeğini düzenledik önümüz de ki yıl rica ediyorum belediyemiz, ticaret odamız her kimse geleneksel mutlaka ama mutlaka 3 Nisan yemeğinde buluşalım.’ dedi.

AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan ise yaptığı konuşma iftar programında bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Ceylan; ‘Bugün BRTV Televizyonumuzun Mehmet bayin ve Osman beyin organize ettiği ve çeşitli kuruluşlarımızın da katkıda bulunduğu böylesine güzel bir iftar sofrasında olmaktan dolayı son derece mutlu olduğumuzu ifade etmek isterim. Gerçekten bugün güzel bir günü yaşıyoruz Karabük’ümüzün bayramı aynı zamanda kurulu günümüz 86. Kuruluş yıl dönümümüzü kutluyoruz kutlu olsun nice 86 yıllar diliyoruz Karabük’ümüze, KARDEMİR’imize ve bu fabrika kuranların ruhları şad olsun. ‘ ifadelerini kullandı.

Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy’da 3 Nisan’ın kutladı. Aksoy konuşmasında; ‘Böyle bir ramazan akşamı iftarda 28. Yıl dönümünü kutlayan BRTV televizyonun sahipleri Osman ve Mehmet Çetinkaya’ya teşekkür ediyorum hakikaten bir araya toplamak kolay değil’ dedi.

İftar programı yapılan duanın ardından son buldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.