4 DALDA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLARAK ALTIN MADALYA KAZANDI

4 DALDA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLARAK ALTIN MADALYA KAZANDI
Yayınlama: 27.08.2023
A+
A-

Masterler (Veteranlar) Miilli Sporcusu Karabük’ün gururu Orhan Çakır, Türkiye Şampiyonasında 4 dalda Türkiye Şampiyonu olarak Altın Madalya kazandı. Çakır Ağırlık Atma dalında kırdığı rekorla da, Türkiye Rekorlar Kitabına adını yazdırdı.

Türkiye Masterler (Veteranlar) Atletizm Açık Pist Şampiyonası 19-20 Ağustos 2023 tarihlerinde İzmir’de gerçekleştirildi. Karabük’te serbest muhasebecilik yapan Masterler (Veteranlar) Miilli Sporcusu Orhan Çakır, şampiyonaya  adını altın harflerle yazdırdı.

Milli Sporcu Çakır;

*Ağırlık atma dalında Türkiye rekoru kırarak, Türkiye Şampiyonu unvanıyla Altın Madalya kazandı. Çakır bu başarısıyla adını Türkiye Rekorlar Kitabına yazdırdı.

*Pentatlon (Çoklu Branş) Yarışmasında Türkiye Şampiyonu oldu ve Altın Madalya kazandı.

* Çekiç Atma Dalında Türkiye Şampiyonu oldu ve Altın Madalya kazandı.

* Cirit Atma Dalında Türkiye Şampiyonu oldu ve Altın Madalya kazandı.

Masterler (Veteranlar) Miilli Sporcusu Orhan Çakır bu başarılarına yenisi eklemek ve bayrağımızı Balkanlarda gururla dalgalandırmak adına, 1-3 Eylül 2023 tarihleri arasında yapılacak olan Masterler (Veteranlar) Atletizm Açık Pist Şampiyonasına katılmak istiyor. Çakır “Karabük’ü en güzel şekilde temsil etmenin gururu ile Balkan Şampiyonasında dualarınızı bekliyorum.” dedi.

Karabük Gerçek Haber olarak Türkiye Şampiyonu olarak dört dalda Altın Madalya kazanan hemşehrimiz ve gururumuz Masterler (Veteranlar) Miilli Sporcusu Orhan Çakır’ı başarılarından dolayı kutluyor, 1-3 Eylül 2023 tarihleri arasında yapılacak olan Balkanlar Masterler (Veteranlar) Atletizm Açık Pist Şampiyonasında kendisine başarılar diliyoruz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.