AK PARTİ GİRİLMEDİK YER, SIKILMADIK EL BIRAKMIYOR

AK PARTİ GİRİLMEDİK YER, SIKILMADIK EL BIRAKMIYOR
Yayınlama: 26.04.2023
A+
A-

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri öncesi tempoyu artıran Ak Parti milletvekili adayları ve teşkilatları, girilmedik yer sıkılmadık el bırakmıyor.

5000 EVLER GENİŞLETİLMİŞ MAHALLE TOPLANTISI

Ak Parti, 5000 Evler Mahallesi’nde Genişletilmiş Mahalle Toplantısı gerçekleştirdi.

Milletvekili Adayları Av. Cem Şahin, Ali Keskinkılıç ve Hüseyin Gündoğdu, 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi, 75. Yıl Mahallesi ve Bahçelievler Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi’nde bir düğün salonunda gerçekleşen toplantıya AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk, İl Başkanı Ferhat Salt, Milletvekili Cumhur Ünal, Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu ve teşkilat mensupları katıldı.

SAFRANBOLU İLÇE TEŞKİLAT TOPLANTISI

Ak Parti Safranbolu İlçe Teşkilat Toplantısı gerçekleştirildi.

Ak Parti MKYK Üyesi Metin Külünk, İl Başkanı Ferhat Salt, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Milletvekili Adayları Av. Cem Şahin, Ali Keskinkılıç ve Hüseyin Gündoğdu, Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevi’nde teşkilat mensupları ile bir araya geldi.

Ak Parti Karabük 1. Sıra milletvekili adayı Cem Şahin “Karabük’ümüzü sokak sokak gezecek, hemşerilerimizle bir araya geleceğiz. Büyük zaferin heyecanını, Türkiye’miz için ne anlama geldiğini anlatmaktan asla vazgeçmeyeceğiz. Ve biliyoruz ki hep birlikte kazanacağız.” dedi.

Ak Parti Milletvekili Adayları Av. Cem Şahin, Ali Keskinkılıç, Hüseyin Gündoğdu ve teşkilat yöneticileri, bugün de Safranbolu Minibüsçüler Kooperatifinin üyeleriyle kahvaltı programında bir araya geldi.

Milletvekili adayları ve teşkilat yöneticileri daha sonra Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti. Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten milletvekili adayları, hastane personeline de kolaylıklar temenni etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.