CHP ADAYLARI SAFRANBOLU’DA STK’LARI ZİYARET ETTİ

CHP ADAYLARI SAFRANBOLU’DA STK’LARI ZİYARET ETTİ
Yayınlama: 19.04.2023
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük birinci sıra milletvekili adayı Cevdet Akay ve beraberinde ikinci sıra milletvekili adayı Abdullah Çakır, üçüncü sıra adayı Bayram Karadağ, Safranbolu’da sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde CHP heyetine Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, CHP Safranbolu İlçe Başkanı Bahtiyar Acar, Saadet Partisi Safranbolu İlçe Başkanı Mustafa Özçelik ile CHP kadın ve gençlik kolları üyeleri eşlik etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük birinci sıra milletvekili adayı Cevdet Akay ve beraberindeki heyet ilk olarak Safranbolu Esnaf Kefalet Kooperatifini ziyaret etti. Burada kooperatif Başkanı Mehmet Çelik, Başkan Yardımcısı Şahin Yavuz ve kooperatifin diğer üyeleriyle esnafların sorunlarını konuşan Akay, “Esnafımızın yaşadıklarının farkındayız. Çözüm bizde. Esnafımızın daima yanındayız.” dedi.

Cevdet Akay ve beraberindekiler daha sonra sırasıyla Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muammer Dumaner, Safranbolu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Deniz, Safranbolu Emekliler Derneği Başkanı Saim Tiryaki, Atatürkçü Düşünce Derneği Safranbolu Şube Başkanı İsmet Zühtü Saraçoğlu ile Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar ziyaret ettiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.