GÖREVDE YÜKSELEN AKADEMİSYENLERE BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ

GÖREVDE YÜKSELEN AKADEMİSYENLERE BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ
Yayınlama: 02.02.2024
A+
A-

Karabük Üniversitesi’nde görevde yükselerek Profesörlük, Doçentlik ve Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna atanan 4 akademisyene belgeleri ve başarılı çalışma yürüten iki akademisyene ise teşekkür belgeleri takdim edildi.

Senato Toplantı Odasında Senato Toplantısı öncesinde gerçekleştirilen programa, Karabük Üniversite Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Solmaz ve Prof. Dr. Elif Çepni, KBÜ Senato Üyeleri katıldı.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, düzenlenen takdim töreninde üniversitede görev yapan iki Doçente ve bir Dr. Öğr. Üyesi cübbelerini giydirirken bir Profesöre belgelerini takdim etti.

Bu doğrultuda İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hakan Cengiz’e belgesi takdim edilirken, Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yağız Özbay, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bora Balun ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Sefa Erkuş’a cübbeleri giydirildi.

Ayrıca Eskipazar Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Cihan Bayraktar ve Başak Cengiz Mimarlık Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Bahar Sultan Qurraie’ye yaptıkları başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür belgesi verildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.