KTSO DEPREM BÖLGESİNE 2 TIR YARDIM GÖNDERDİ

KTSO DEPREM BÖLGESİNE 2 TIR YARDIM GÖNDERDİ
Yayınlama: 09.02.2023
A+
A-

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerden etkilenen 10 ildeki vatandaşlar için Karabük’ten yardımlar devam ediyor. Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) tarafından toplanan 2 tır dolusu yardım malzemesi deprem bölgesine yollandı.

Karabük Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Ülkemizde meydana gelen deprem felaketlerinden en büyüğü diyebileceğimiz 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler artçılarıyla birlikte 10 ilimizde büyük bir yıkıma ve can kaybına sebebiyet vermiştir. Bizleri de derinden yaralayan büyük üzüntüyle karşıladığımız bu felaketin yaralarını sarmak, acılarını paylaşabilmek, bölgede büyük mücadele veren ekiplerinde ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla Karabük Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Deprem Yardımı Organizasyonu düzenlenmiştir.

08.02.2023 tarihinde gerçekleşen Deprem Yardımı Organizasyonumuza Karabük Valimiz Sayın Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanımız Sayın Rafet Vergili, Oda Meclis Başkanı Sayın Adnan Çebi, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fatih Çapraz, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri katılmıştır. Organizasyonumuzla toplanan gıda, temizlik malzemeleri, giyim eşyaları, tüplü ısıtıcılar vb. ihtiyaç malzemeleri 2 TIR yüklenerek deprem felaketinin yaşandığı illerimize gönderilmiştir

Deprem felaketinin boyutlarının büyüklüğü nedeniyle Odamızın gönderdiği acil ihtiyaç malzemelerinden oluşan 2 TIR malzemenin ardından ihtiyaç olacak alanlarda yine çalışmalarımız ve yardımlarımız devam edecektir. Bu vesileyle organizasyonumuza destek veren başta Karabük Valiliğimiz ve TOBB olmak üzere ayni ve maddi katkı sunan üyelerimize, Oda Meclis, Yönetim Kurulu ve Meslek Komitesi üyelerimize, yardımda araç yardımı yapan üyelerimize, personelimize, yardımları depremde zarar gören illere tesliminde fahri görev alarak refakat eden Meclis Üyemiz Ömer Yeğin’e, Organizasyona katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz.

Bu vesileyle 6 Şubatta yaşanan depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar niyaz ediyoruz. Deprem bölgesinde görev yapan herkese kolaylıklar ve sabırlar diliyoruz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.