Milletvekili Güneş’ten Karabük Gerçek Haber’e Ziyaret

Milletvekili Güneş’ten Karabük Gerçek Haber’e Ziyaret
Yayınlama: 09.01.2023
A+
A-

Ak Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, yayın hayatına başlayan Karabük Gerçek Haber’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

11.12.2022 tarihinde yayın hayatına başlayan Karabük Gerçek Haber’i (www.karabukgercekhaber.com) ziyaret eden Milletvekili Niyazi Güneş, Genel Yayın Müdürü Ziya Alak’a hayırlı olsun temennilerini ileterek “Yayın hayatınızda başarılar diliyorum. Karabük’ün sizin gibi kurumsal yapıya sahip, bilgi ve deneyimlere sahip olan yayın kuruluşlarına ihtiyacı var.  Bizler yerel medyanın önemini biliyoruz. Bu anlamda tüm basın kuruluşları ve mensuplarının kurumsal bir yapıya kavuşarak yayınlarını sürdürmesi önemlidir. Ben tekrar hayırlı olsun dileklerimi iletirken sizlerin nezdinde tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum.” dedi.

Karabük Gerçek Haber Genel Yayın Müdürü Ziya Alak da Milletvekili Güneş’e ziyaretleri ve iyi niyet dileklerinden dolayı teşekkür ederek “Basın yayın mezunu ve uzun yıllar kamuda basın ve halkla ilişkiler alanında görev yapmış biri olarak, Karabük halkı adına üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Nazik ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.   

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.