MİLLETVEKİLİ ŞAHİN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

MİLLETVEKİLİ ŞAHİN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Yayınlama: 27.06.2023
A+
A-

AK Parti MKYK Üyesi ve Genel Sekreter Yardımcısı Karabük Milletvekili Cem Şahin, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Şahin, yayımladığı mesajında, “Bizleri bir Kurban Bayramına daha sağlıkla, huzurla, esenlikle kavuşturan Rabbimize hamd-ü sena ediyorum. 

Kurban Bayramı, birlik ve beraberliğimizin en güzel örneklerinden biridir. Komşularımıza, dostlarımıza, akrabalarımıza ve ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmalıyız. Paylaşmanın, hoşgörünün ve yardımlaşmanın önemini bir kez daha hatırlatmalıyız.

Ziyaret edemediğimiz büyüklerimizi hatırlayalım, yetim ve öksüz çocukların gülümsemelerini sağlayalım. Kurban ibadetimizi yerine getirirken, bu değerleri unutmadan, sevgi ve hoşgörü ile hareket edelim.

Bu bayramda da ülkemizin birlik ve beraberliği için dualarımızı eksik etmeyelim. 

Trafiğe çıkan ve çıkacak olan tüm hemşerilerimden, kurallara harfiyen uymalarını, yorgun araç kullanmamalarını, kemer takmalarını ve dikkatli olmalarını istiyorum.

Bu vesileyle, tüm hemşerilerimin ve İslam Aleminin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sevdikleriyle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum.

Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Bu mübarek günlerin hepimize hayırlar getirmesi ve kurbanlarımızın kurtuluşa vesile olması dileklerimle; Kalın sağlıcakla.” ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.