ORHAN: VATANDAŞ AK PARTİ’YE OY VERMEYECEĞİZ DİYOR

ORHAN: VATANDAŞ AK PARTİ’YE OY VERMEYECEĞİZ DİYOR
Yayınlama: 05.05.2023
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 14 Mayıs seçimleri öncesi saha çalışmalarına devam ediyor. MHP Karabük 2. Sıra adayı Murat Orhan “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Karabük’ten % 75 üzeri oy alacak, ama Ak Parti o oyu alamayacak” dedi.

MHP Karabük Milletvekili adayı Murat Orhan ” Vatandaş AK Partiye oy vermeyeceğiz diyor, seçim var diye kimse şov yapmasın, biz Cumhur İttifakı 3-0 yapar diyoruz, buna dikkat edin, şimdi Karabük halkı ile kimse dalga geçemez, gerçekleri yapabileceklerimizi konuşmak gerek, KARDEMİR de olumsuz bir sürü olay yaşanırken bu insanlar neredeydi, AK parti 1.sıra adayı Cem Şahin beyin babası M.Ali Şahin beye o zaman dosya gönderdim neredeydi, Yine CHP li 1.sıra adayı Konfederasyon başkanıydı ki, Cevdet beye de o tarihte dosya gönderdim şimdi şov yapmasın kimse, gerek yok” ifadelerinde bulundu

Orhan ” Biz Vatandaşın sesiyiz, Vatandaş AK partiye oy vermeyeceğiz diyor, bunu Belediye Başkanımız Rafet beyde ifade etti, onların kullandıkları cümlelerine dikkat Ak parti 3-0 diyorlar, ama biz Cumhur ittifakı olarak diyoruz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Karabük’ten % 75 üzeri oy alacak, ama Ak Parti o oyu alamayacak” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.