ÖZEL MEDİKAR HASTANESİ’NDE HASTALAR ŞİFA BULUYOR

ÖZEL MEDİKAR HASTANESİ’NDE HASTALAR ŞİFA BULUYOR
Yayınlama: 30.09.2023
A+
A-

Özel Medikar Hastanesi, Kalp ve Damar Cerrahisinde bölgede önde gelen sağlık kuruluşlarından biri haline geldi.

Yaklaşık 1 yıl önce Akut Aort Diseksiyonu tanısıyla acil Asendan Aort Replasmanı yapılan bir hasta, rutin takiplerinde Aortanın diğer bölümlerinde Diseksiyonun kronik devamlılığı, çekilen tomografilerle ilerde muhtemel girişimler için takip edilmekteydi. Yakın zamanda başlayan sırt ağrısı nedeniyle Karabük Özel Medikar hastanesine müracaat eden hasta, Torakal Aortada rüptür ihtimali düşünülerek torakoabdomial tomografi çekildi. Hastanın Torakal Aortada sızıntı ve kanama tespit edildi.

Hemen gerekli müdahale yapılan hasta yapılan operasyon sonucunda, yoğun bakım ve servis sürecini tamamlayarak sağlıklı bir şekilde taburcu edildi.

Özel Medkar Hastanesi doktor ve personellerine teşekkür eden hasta “Açıkçası ikinci kez böyle büyük bir ameliyat olacağımı öğrendiğimde çok endişelendim. Ancak hocama çok güvendiğim için ameliyatı kabul ettim. Başta Caner hocam olmak üzere emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederim” dedi.

Operasyonu gerçekleştiren Prof. Dr. Caner Arslan ise “Böyle ciddi ve komplike bir aort patolojisi olan hastamızı sağlıklı bir şekilde evine göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz, tecrübeli Kalp ve Damar Cerrahi ekibimiz ve hastanemizin eksiksiz geniş imkânları sayesinde bu ve benzeri birçok kapsamlı Kalp ve damar cerrahisi ameliyatlarını başarı ile gerçekleştirerek hastalarımızın sağlıklarına kavuşmalarına yardımcı olmaktan Medikar ailesi olarak gurur duyuyoruz ”dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.