REKTÖR KIRIŞIK BAKAN YARDIMCISI YENİGÜN İLE GÖRÜŞTÜ

REKTÖR KIRIŞIK BAKAN YARDIMCISI YENİGÜN İLE GÖRÜŞTÜ
Yayınlama: 01.02.2024
A+
A-

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Leman Yenigün ile bir araya geldi.

KBÜ Rektörü Kırışık, görüşmede Bakan Yardımcısı Yenigün’ü “Türkiye Yüzyılı için harekete geç, SOSYALFEST ile gelişime öncülük et” sloganıyla düzenlenecek Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali SOSYALFEST’e davet etti.

Görüşmede Bakan Yardımcısı Yenigün, Rektör Kırışık ile Karabük Üniversitesinin aile ve sosyal hizmetlere yönelik projelerini değerlendirme ve ortak çalışma fırsatlarını değerlendirdi.

KBÜ Rektörü Kırışık, gerçekleşen görüşmede Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile iş birliği içinde yürütülebilecek projeler ve SOSYALFEST çalışmalarında yaşanan gelişmeler hakkında paylaşımda bulundu. Rektör Kırışık, “Üniversitemiz, sosyal sorumluluk projeleri ve SOSYALFEST gibi etkinliklerle topluma katkı sağlamaya devam ediyor. Görüşmemiz, iki kurum arasında daha güçlü bir iş birliği kurma fırsatı sunuyor. Toplumumuza daha iyi hizmet etmek için iş birliklerimizi güçlendirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.