SAFRANBOLU TSO’DAN DESTEK TEŞEKKÜRÜ

SAFRANBOLU TSO’DAN DESTEK TEŞEKKÜRÜ
Yayınlama: 10.08.2023
A+
A-

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Safranbolu Belediyesinden talep ettikleri ve protokol karşılığı Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından tahsis edilen restoran olan yapının, kendilerine tahsis edilmesine yönelik yaptıklarını başvuru beldiye meclisi tarafından red edildi. Safranbolu TSO yönetimi, yaptıkları talep ve istek noktasında kendilerine destek olan kişi ve kurumlara teşekkür etti.

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası, Barış Mahallesinde bulunan ve Gerdan Restoran olarak bilinen yapının kendilerine tahsis edilmesi noktasında Safranbolu Belediyesine başvurdu.

Belediye Meclis Toplantısı Ağustos ayı ikinci birleşiminde görüşülen talep oy çokluğuyla reddedildi.

TSO Yönetimi, olumsuz karara rağmen, talep karşısında destek verenlere yönelik teşekkür mesajı yayımladı. Mesajda, “ Bilindiği üzere Safranbolu Ticaret Sanayi Odası Yönetimi olarak üyelerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına Safranbolu Belediyesi ile protokol karşılığı Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından tahsis edilmiş olan eski Gerdan Restoran olarak bilinen yapıyı, odamıza ait olan ve Safranbolu Belediyesi ile aynı binada bulunan hizmet binamızla karşılıklı kullanım hakkını yıllara sari yöntemiyle mülkiyet hakkı, kurumlar üzerinde kalmak kaydıyla talep etmiştik. Ancak Safranbolu Belediye Meclis toplantısı ağustos ayı ikinci birleşiminde bu talebimiz oy çokluğuyla reddedilmiştir. Talebimize destek veren AK Parti grubunun meclis üyeleri Muharrem Tünay, Birol Sarıvaz, Kadir Cefakar ve Nazmiye Dursunlar’a, Milliyetçi Hareket Partisi meclis üyeleri Murat Özodabaş ,Cemal Akarsu ve Orhan Kaynar’a, Cumhuriyet Halk Partisi meclis üyeleri Erol Altuntepe ,Mehmet Baki Duvan ve Serap Karaoğlu’na Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası adına teşekkür ederiz. Ayrıca müracaatımızın başından itibaren müracaatımıza olumlu bakan ve desteklerini esirgemeyen AK Parti Milletvekili Av. Cem Şahin, AK Parti Milletvekili D.Ali Keskinkılıç, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Cevdet Akay, AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Muhammed Yasin Aydın’a, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Vekili Cenk Gedikoğlu ve Safranbolu İlçe Başkanı Erkan Canözü’ne, odamız ve üyelerine verdikleri desteklerden ötürü teşekkürü bir borç biliriz. Safranbolu ve Safranbolu iş dünyası için çalışmaya ve projeler üretmeye devam edeceğiz” denildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.