TÜMEN: YENİ EKİBİMİZ İLE YOLA DEVAM EDECEĞİZ

TÜMEN: YENİ EKİBİMİZ İLE YOLA DEVAM EDECEĞİZ
Yayınlama: 24.01.2023
A+
A-

S.S. Karabük-2 Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu, 7 Şubat 2023 Salı günü saat 13:00’ da Kent Meydanı nikah salonunda yapılacak.

Kongre öncesi bir açıklama yapan S.S. Karabük-2 Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nurettin Tümen, Kongrede yeniden aday olduğunu ifade ederek “ 7 Şubat Salı günü saat 13:00’ da Kent Meydanındaki nikah salonunda S.S. Karabük-2 Kredi ve Kefalet Kooperatifimizin seçimli genel kurulu vardır.

Birkaç arkadaşımla beraber öncülük ederek Karabük‘ümüze kazandırdığımız 2. Kooperatifimiz, bugünlerde bölgemizde sayılı kooperatiflerden biri haline gelmiştir. Ben ve yeni ekibim bu çizgiden ödün vermeden kooperatifimizi daha iyi yerlere getirmek için elimizden geleni yapmaya kararlıyız. Bu nedenle 7 Şubattaki genel kurulumuzda tekrardan aday olduğumu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Beni bu zor süreçte yalnız bırakmayan, her koşulda yanımda olan ve en önemlisi hala sırtımı yaslayabileceğim, karşılıklı güven duyabileceğim arkadaşlarımın ve kardeşlerimin var olduğunu görmek, benim inancımı gayretimi ve mücadelemi daha da artırmaktadır. Bu sebeple siz değerli esnaf arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum, sizlerin hakkı bende ödenmez.

Bu vesileyle yapacağımız Genel Kurulumuzun bütün esnafımıza hayırlar getirmesini diliyorum. Ayrıca tüm esnafımızın ve halkımızın mübarek üç aylarını tebrik ediyorum.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.