VALİ FUAT GÜREL VE EŞİ, KARABÜK’E VEDA ETTİ

VALİ FUAT GÜREL VE EŞİ, KARABÜK’E VEDA ETTİ
Yayınlama: 16.08.2023
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Vali –  Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel onuruna bir veda yemeği düzenlendi.

Dün akşam gerçekleşen veda yemeğine; Karabük Milletvekilleri Ali Keskinkılıç ve Cevdet Akay, 27. Dönem Karabük Milletvekili Niyazi Güneş ve Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mustafa Duran, Baro Başkanı Emrah Köklü, Karabük Üniversitesi Rektörü Fatih Kırışık, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Muhtarlar, İş İnsanları, Şehit ve Gazi Aileleri, okul müdürleri ile Milli Sporcular ve antrenörleri katıldı.

Konuşmaların ardından il protokol üyeleri, kurum amirleri, siyasi partilerin il başkanları, STK temsilcileri ve vatandaşlar Vali Gürel’e yeni görevinde başarılar dileyerek, hediyelerini takdim ettiler. Düzenlenen veda yemeği, hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, bugün saat 11.00’da Valilik Binası önünde düzenlenen tören ile Karabük’ten uğurlandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.