VALİ YAVUZ, MİLLİ SPORCU ALİ CAN ÖZCAN’I KABUL ETTİ

VALİ YAVUZ, MİLLİ SPORCU ALİ CAN ÖZCAN’I KABUL ETTİ
Yayınlama: 29.09.2023
A+
A-

Vali Mustafa Yavuz, 21– 24 Eylül 2023 tarihleri arasında Meksika’da yapılan Dünya Para Taekwando Şampiyonasında K44 58 Kg.’da dünya üçüncüsü olarak Paris 2024 Para Olimpik Oyunlarına katılma hakkı kazanan milli sporcu Ali Can Özcan’ı makamında kabul etti. 

Valilik Makamında gerçekleşen kabulde Vali Mustafa Yavuz, Ali Can Özcan’ı tebrik ederek, “Başarılarından dolayı genç Sporcumuzu canı gönülden kutluyorum. Sporcumuzun bu başarısıyla 2024 Paris Para Olimpik Oyunlarında ilimizi ve ülkemizi temsil edecek olması bizim için büyük bir gurur ve heyecan uyandırmakta. İlimizden ilk defa bir sporcu olimpiyat oyunlarına katılacak, bu başarı ilimizde değişik branşlarda spor yapan ve yarışmalara katılacak olan gençlerimize de büyük bir örnek olacaktır. Sporcumuzun başarısında büyük bir pay sahibi olan antrenörlerini, ailesini ve Gençlik Spor İl Müdürlüğünü kutluyorum“ şeklinde konuştu.

Ziyarette, Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, Spor Hizmetleri Müdürü İsmail Özcan ile Antrenörü Fatih Arı da yer aldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.