YILMAZ “YEREL BASIN KURUMSALLAŞMALI”

YILMAZ “YEREL BASIN KURUMSALLAŞMALI”
Yayınlama: 12.01.2023
A+
A-

Geçtiğimiz ay yayın hayatına başlayan Karabük Gerçek Haber’den, Karabük’ün en büyük sivil toplum kuruluşlarında biri olan Özçelik-İş Sendikası Karabük Şubesine ziyaret.

Karabük Gerçek Haber (www.karabukgercekhaber.com) İmtiyaz Sahibi Özhan Alak, Genel Yayın Müdürü Ziya Alak ve Haber Müdürü İsmail Özcan, Özçelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Başkan Yılmaz’a kurumsal yapılarıyla ilgili bilgiler veren Genel Yayın Müdürü Ziya Alak, Sendika olarak gündeme getirdikleri Karabük girişine emeğin başkenti Karabük’ü temsil edecek bir heykel veya yapının yapılması girişimine de Karabük Gerçek Haber olarak destek verdiklerini ifade etti.

Özçelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz da Karabük Gerçek Haber’in yerel basına renk katacağını ifade ederek “Karabük yerel basın noktasında oldukça güçlü bir şehir. Bu anlamda basının daha kurumsal bir yapıda hayatını sürdürmesi önemli. Sizleri bu anlamda kutluyorum. Başarılar diliyorum.” dedi.

Sendika olarak gündeme getirdikleri Karabük girişine emeğin başkenti Karabük’ü temsilen bir heykel veya anıt yapılması noktasındaki girişimlerinin sonuna kadar arkasında duracaklarını belirten Yılmaz “Bu noktada Valilik ve Belediye ile gerekli görüşmelerinizi yaptık. Konuya sıcak baktılar. İşin takipçisi olacağız.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.