AK PARTİ BASIN MENSUPLARIYLA İFTARDA BİR ARAYA GELDİ  

AK PARTİ BASIN MENSUPLARIYLA İFTARDA BİR ARAYA GELDİ  
Yayınlama: 27.03.2023
A+
A-

Ak Parti eski İl Başkanı İsmail Altınöz’ün Milletvekili Aday Adayı olması nedeniyle boşalan İl Başkanlığı görevine genel merkez tarafından atanan Ferhat Salt, yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte iftar programında basınla bir araya geldi. Programa Milletvekili Niyazi Güneş, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ve İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen de katıldı.

Programda kısa bir konuşma yapan Ak Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, 12 yıldır Ak Parti Karabük teşkilatının hemen hemen her kademesinde görev aldığını belirterek “Cumhur Başkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle İl Başkanlığı görevini almış bulunmaktayım. 14 Mayıs 2023 tarihinde Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri gerçekleştirilecek. Yoğun bir seçim süreci içerisindeyiz. Göreve gelir gelmez yönetimimizde ve teşkilatımızda eksik bulunan kadrolara atamalarımızı yaptık. Bugün itibariyle bu işlemleri tamamlayarak seçime hazır hale geldik. Milletvekilli aday adaylığı noktasında partimize 26 başvuru oldu. Bunun dışında Ankara ve İstanbul’dan aday adaylığı başvurusu yaparak ikinci tercihinde Karabük olan 5 kişi daha var. Toplamda 31 milletvekili aday adaylığı başvurusu almış bulunmaktayız. Aday Adayı arkadaşlarımıza çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum.”  dedi.

Ak Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş ise şunları ifade etti: “Partimizin Karabük teşkilatında yeni bir değişim süreci gerçekleşmiştir. İl Başkanlığına atanan Ferhat Salt kardeşimiz işin başından beri partimizin içinde. Değişik kademelerde başarıyla görev yapmış bir kardeşimiz. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. 14 Mayıs Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi partimizden aday adayı olan arkadaşlarımıza, kardeşlerimize de çıktıkları bu yolda başarılar temenni ediyorum.

Yapılan konuşmaların ardından yapılan dua ile iftar programı sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.