AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ŞAHİN VE KESKİNKILIÇ MAZBATALARINI ALDI

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ŞAHİN VE KESKİNKILIÇ MAZBATALARINI ALDI
Yayınlama: 26.05.2023
A+
A-

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılan Milletvekili Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AKPARTİ) Karabük Milletvekili seçilen Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, Karabük İl Seçim Kurulu Başkanı ve Karabük Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mustafa Duran’dan mazbatalarını aldılar.

Ak Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin mazbatasını aldıktan sonra yaptığı açıklamada Karabük halkına ve parti teşkilatlarına teşekkür ederek “14 Mayıs’ta Karabük halkı bizlere ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a büyük bir teveccüh gösterdiler. Karabük halkına hizmet edecek olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bize oy versin vermesin tüm Karabük halkının hizmetindeyiz.” dedi.

 Ak Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç ise “Bundan sonra Karabük milletvekili olarak ayırmadan, kayırmadan bütün Karabük’lü hemşehrileimin hizmetinde olacağım. Teşkilatlarımızın büyük fedakarlıkları ve çalışmaları olmasaydı bu sonuç gerçekleşmezdi. Hepsine minnetlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Bize verilen her oyu helal ettirmeye çalışacağız. İnşallah 28 Mayıs’ta Türkiye Sayın Cumhurbaşkanımıza destek vererek Türkiye Yüzyılına adım atalım diyoruz.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.