AKAY GENÇLERİN DE GÜVENİNİ KAZANDI

Yayınlama: 30.04.2023
A+
A-

Milletvekilliği Genel Seçimlerine sayılı günler kala Cumhuriyet Halk Partisi Karabük 1. Sıra milletvekili Adayı Cevdet Akay, seçim çalışmalarına hız verdi. Seçim gezilerinde halkın yoğun ilgisini arkasına alan Akay, gençlerin de güvenini kazanıyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Navsaklar Köyü ve Karıt Köyüne giden Akay, burada vatandaşlarla sohbet ederek oy istedi. Akay “Safranbolu Navsaklar Köyü Muhtarlığımızın düzenlediği halk buluşmasında kadın, çocuk, ulaşım, eğitim ve işsizlik konularını tüm detaylarıyla konuştuk.

Size söz… İnsan onuruna yaraşır bir yaşam modeli inşa edeceğiz. Gelecek kaygımız var, çocuklarınızın bu gelecek kaygısında bizim sorumluluğumuz var. Bizim onlara borcumuz var!

Misafirperverliğinden dolayı muhtarımız Hasan Demirtaş’a ve tüm vatandaşlarımıza şükranlarımı sunarım. Ayrıca; İttifak ortaklarımızın çok kıymetli temsilcileriyle Safranbolu Karıt Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneğinin düzenlediği halk buluşmasına katıldık. Birçok konu başlığını tartışmaya açtık.

Karıt köyü ve Karabük ilimizin tüm köylerinin sorunları için ayrı bir dosya oluşturuyoruz. Yaşanabilir bir Karabük için tüm ekibimizle çalışıyoruz. Sana söz Karıt, sana söz Safranbolu, sana söz Karabük! Huzurlu yarınların olacak senin!

Karıt Köyü muhtarı Mehmet Ali Ertan ve tüm vatandaşlarımıza misafirperverliğinden dolayı şükranlarımı sunarım.” dedi.

Akay seçim gezileri sırasında karşılaştığı gençlerle de selfi çekilmeyi ihmal etmedi. Akay “Gençlerimiz çok güzel… Umut dolu. Biz de gençlerimizin tiktok akımına uyum sağladık.” cümlelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.