BAYRAM KARADAĞ KARABÜK İÇİN KOLLARI SIVADI

Yayınlama: 07.12.2023
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) Bayram Karadağ, Karabük Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığını açıkladı. Yoğun ve coşkulu bir katılımın olduğu Aday Adaylığı programında, Karadağ kollarını sıvayarak Karabük için hizmete hazır olduğunu ifade etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük eski il başkanlarından ve 14 Mayıs 2023 seçimlerinde Karabük Milletvekili Adayı olan Bayram Karadağ, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Karabük Belediye Başkanlığı için partisinden aday adaylığını açıkladı.

Bayram Karadag Karabuk icin kollari sivadi 1

CHP Karabük İl Başkanlığında yapılan aday adaylığı programında açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Vedat Yaşar, aday adaylığı sürecinde Bayram Karadağ’a başılar dileyerek hayırlı olması temennisinde bulundu.

Coşkulu ve kalabalık bir partili grubun katılımıyla gerçekleşen programda ilk olarak kendini tanıtan Bayram Karadağ, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi; “2024 Mart ayında yapılacak olan seçimi biz sizlerle birlikte kazanacağız. Ben haksızlık yapmayan herkesin sesi olacağım. Karabüklü’nün sesi olmak için aday oldum. Vatan anadır satılmaz, devlet babadır adaleti sağlar. Biz vatanımızı ve devletimizi Karabük’te ilelebet yaşatmak için, yaşamak için aday olduk. Karabük’ü ayrıştırarak değil birleştirerek, kavga ederek değil barıştırarak, tek başına değil birlikte, yaşanılan değil yaşanabilir bir Karabük için aday oldum. Hiç kimse merak etmesin, kırmızı mavi değişimi sağlayacağız. Herkesin mutlu olduğu, gençlerin geleceğe umutla baktığı bir Karabük’ü hep beraber oluşturacağız. And olsun. Ben burada kolları sıvıyorum. Sizlerde sıvayın. Bugünden itibaren çalışmaya başlıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi bu belediyeyi alacak ve herkese Nisan ayında sosyal belediyeciliği hep beraber yaşatacağız.”

HABER: İsmail ÖZCAN

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.