CANYURT MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

Yayınlama: 18.03.2023
A+
A-

14 Mayıs 2023 Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi İyi Parti’de aday adaylığı süreci devam ediyor.

Kentimizin yetiştirdiği genç iş insanlarından Ozan Canyurt, milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunu yaptı. İyi Parti İl Başkanlığında geniş bir katılımla gerçekleşen aday adaylığı başvurusunda, İyi Parti İl Başkanı, Merkez İlçe Başkanı, partililer ve Canyurt’un ailesi de hazır bulundu.

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 108.yıl dönümünü kutlayarak sözlerine başlayan Ozan Canyurt; “Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanın bölünmez bütünlüğü için tarihimiz boyu Gazi olmuş – şehit olmuş tüm ecdadımızın Manevi huzuru Önünde saygı ile geliyorum.” dedi.

“KARABÜK’E VEFA BORCUM VAR”

Sözlerinin devamında kısaca özgeçmişinden bahseden Canyurt “Zorluklar olsa da Atamın söylediği “dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla yorulmazlar.” sözünden aldığım feyz ile sorumluluktan kaçmamak, Karabük’ün hak ettiği gelişmiş, modern, refah düzeyi yüksek, sosyal, güler yüzlü ve mutlu insanların yaşadığı bir kent yapabilmek adına; Doktor Necmettin Şeyhoğlu, Metin Türker, şair İbrahim Yıldız, Hüseyin Avni Cinazoğlu’na, Gazi İrfan Ayanoğlu’na, yaşamını Karabük’ e adamış atalarıma sözüm, beni bugüne getiren tüm Karabük’e Vefa borcum var.” ifadelerine yer verdi.

SON SÖZ MEMLEKETİMİ ÇOK SEVİYORUM

Şentürk “Ülke olarak zor dönemlerden geçiyoruz, her birimizin canı yanmış. Yakında gireceğimiz mübarek ramazan ayının ruhuna uygun, karşılıklı saygı ve sevginin hüküm süreceği, bir kampanya dönemi diliyorum. Beden her yükü kaldırır ama yürek kaldırmaz. Ruhu incitmemek lazım. Bizden önce bu bayrağı taşıyanlardan emaneti devir alarak Karabük’e güneş gibi doğmak, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde Türkiye’yi Cumhuriyetin kurucu değerlerine taşımak, adalet, ekonomi, işsizlik, afetlerle mücadele gibi ulusal sorunlara çözüm için geliyoruz.

Halkımız ülke genelinde ve Karabük’te İyi Partiye büyük bir teveccüh göstermektedir. Milletvekilliği aday adaylığı için yapılan başvurular da bunun göstergesidir. Sonuç ne olursa olsun bu davaya gönül vermiş, bu yürekliliği göstermiş insanları da bağrımıza basarak, yolumuza güçlü bir şekilde devam etmeliyiz. Çünkü halk bizi çağırıyor.

Ortak tasamız Karabük. Sorunlara çözüm olmaya, Ankara’da gülen yüzünüz olmaya, derdiniz ile dertlenmeye geliyorum. Neyi iyi bilirsiniz derseniz, haddimi iti bilirim. En büyük makam gönüllerde edinilendir. Çok iyi biliyorum. Son söz memleketimi çok seviyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.