CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI HIZ KESMİYOR

CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI HIZ KESMİYOR
Yayınlama: 08.05.2023
A+
A-

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan milletvekili genel seçimleri öncesi Cumhuriyet Halk Parti (CHP) Karabük milletvekili adayları hız kesmiyor. Seçime saylı günler kala adeta kapı kapı gezerek, sıkılmadık el, alınmadık gönül bırakmıyorlar.

Cumhuriyet Halk Parti (CHP) Karabük milletvekili adayları Cevdet Akay, Abdullah Çakır ve Bayram Karadağ, seçimin son virajında haftaya Safranbolu’da sanayi sitesi esnafını ziyaret ederek başladılar. Milletvekili adaylarına seçim çalışmalarında, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ve parti yöneticileri de eşlik ettiler.

Haftaya Safranbolu Sanayi Sitesi’nde esnaflarla sabah duasıyla başlayan milletvekili adayları, daha sonra esnafları dükkanlarında ziyaret ettiler.

CHP Karabük birinci sıra milletvekili adayı Cevdet Akay “Rabbimizden halkımıza huzur, bereket, hayırlı kazanç nasip etmesini diliyoruz. Memleketimize, güzel günler için dua ettik. Daha sonra sanayi esnafımızla sohbet ettik, sorunlarını dinledik, her birini not aldık. Mutlaka çözeceğiz.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.