CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN BİRLİKTELİK MESAJI

Yayınlama: 11.04.2023
A+
A-

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28. Dönem milletvekilliği genel seçimleri için siyasi partiler milletvekili aday sıralamalarını açıkladılar.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük’te seçime 1. Sıra Cevdet Akay, 2. Sıra Abdullah Çakı ve 3. Sıra Bayram Karadağ ile seçime girecek.

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Milletvekili Adayları partilerinin İl Başkanlığında partililerin yoğun katılımı ile bir bası toplantısı düzenleyerek, 14 Mayıs seçimleri öncesi birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

İl Başkanı Vedat Yaşar’ı açılış konuşmasının ardından söz alan Milletvekili birinci sıra adayı iş insanı Cevdet Akay, “ Birlik beraberlik içinde yoğun bir tempoyla çalışmak için bugün bir araya geldik. Yenice doğumlu olarak Karabük’ün öz evladıyım. Bugün bu anlamda Karabük’e hizmet etmek için hep beraber yola çıkıyoruz. Bir takım şeyler konuşuldu ama bu saatten sonra hepimiz bir bütünüz, hep beraber tek yumruk olarak yolumuza devam edeceğiz. Teşkilatlarımızla birlikte çalışıp, önce Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı seçilmesi için yukarılara taşımak, sonra da Karabük’te Cumhuriyet Halk Partisinin alabileceği en yüksek oyu almak gayreti içinde olacağız. İnanmadan başarmak mümkün değil, biz inanıyoruz ve başaracağız. Eğer milletvekili olarak parlamentoya gidersem, ki inanıyorum burada birden fazla milletvekili çıkaracağız, Karabük’te ikamet edeceğim ve burada iyi bir teşkilatlanma yaparak Karabük’e güzel hizmetler getireceğiz. İktidara gelmek için yola çıkıyoruz. Bunu da hep beraber başaracağımıza gönülden inanıyorum.” dedi.

Cevdet Akay’ın konuşmasının ardından sırasıyla milletvekili adayı Abdullah Çakır ve Bayram Karadağ da söz alarak birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.