CHP MİLLETVEKİLLERİNİN KARABÜK ZİYARETİ

CHP MİLLETVEKİLLERİNİN KARABÜK ZİYARETİ
Yayınlama: 08.03.2023
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer ve Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu Karabük’e geldi.  Partilerinin İl Başkanlığımı ziyaret eden milletvekilleri daha sonra deprem bölgesinden gelip ilimizde konaklayan misafirleri ziyaret ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük İl Başkanı Vedat Yaşar, Karabük’e görevli gelen CHP Milletvekillerinin ziyaretleri ile ilgili bir açıklama yaptı.

İl Başkanı Vedat Yaşar, “Milletvekillerimiz ziyarette parti yöneticilerimizle bir araya geldiler. Depremin ilk gününden itibaren deprem bölgesine yaptığımız yardımlar hakkında bilgi verdik. İlimize gelen depremzedelerle ilgili neler yaptık, neler yapmalıyız bununla ilgili istişare ettik.

Deprem bölgesinden gelip ilimizde konaklayan misafirlerimizi ziyaret ettik.  İhtiyaçları, istekleri ve talepleri olduğunda her zaman misafirlerimizin yanında olacağız. Milletvekillerimize de ilimize kadar gelip vatandaşlarımızı ziyaret edip, bir istekleri ihtiyaçları var mı diye sordukları ve misafirimiz olan depremzedelerimizin bölgede yaşayan yakınları ile ilgili talepleriyle ilgilendikleri için çok teşekkür ederiz. Gün dayanışma günü. Gün yaraları birlikte sarma günü.

Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ise yaptığı açıklamada: “Genel Başkanımız Sn Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla Erzincan’dan başladık, Gümüşhane, Bayburt, Rize, Erzurum, Kars, Ardahan, Iğdır, Van, Hakkari, Şırnak, Mardin, Batman, Siirt, Bitlis, Muş, Bingöl, Çankırı ve bugün Karabük’teyiz. Buradan Bolu’ya geçeceğiz. Depremzedelerimizi konakladıkları yerlerde ziyaret ediyoruz. Genel Başkanımız Sn Kemal Kılıçdaroğlu’nun selam ve geçmiş olsun dileklerini iletiyoruz. Bir istekleri, talepleri, ihtiyaçları var mı diye soruyoruz. İl Başkanımızın da ifade ettiği gibi gün dayanışma günü. Dayanışmayla bu süreci atlatacağız.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.