ELLER SEMAYA DEPREM ŞEHİTLERİ İÇİN KALKTI

ELLER SEMAYA DEPREM ŞEHİTLERİ İÇİN KALKTI
Yayınlama: 03.03.2023
A+
A-

Türkiye’nin dört bir yanındaki Özçelik-İş Sendikası’nın teşkilat mensupları, deprem felaketinde hayatını kaybeden üyeleri ve yakınları ile yine depremde vefat eden tüm vatandaşlar için çeşitli camilerde Mevlid-i Şerif ve Hatim Duası okuttu.

Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci’nin talimatıyla ülke genelinde sendikanın şubelerinin bulunduğu camilerde deprem şehidi üyeler ve tüm vatandaşlar için dualar edildi.

Ankara, Adana, Bursa, Gebze, İskenderun, İstanbul, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Sakarya, Seydişehir, Manisa ve Osmaniye’de edilen duaların ardından cami cemaatine ve çevredeki vatandaşlara lokum ve gülsuyu ikram edildi.

Genel Başkan Değirmenci, yaşanan deprem sonrası hem sendika hem de ülke olarak acılarının büyük olduğunu söyledi.

Değirmenci, yaşanan deprem sonrası örgütlü oldukları, İsdemir, MMK Metalürji, Ekinciler ve Devlet Hava Meydanları’nda üyelerini ve ailelerini kaybettiklerini ifade ederek, “Sendika olarak, başta üyelerimiz ve yakınları ile yine depremde vefat eden vatandaşlara manevi görevlerimizi yerine getirebilmek için bir çok şehrimizde Mevlid-i Şerif ve Hatim Duası okuttuk. Duaların edilmesine vesile olan her bir şube başkanıma ve teşkilat mensuplarımıza gösterdikleri hassasiyet için şükranlarımı sunuyor, duaların kabul olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.