GÜREL ÇİFTİ ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI

GÜREL ÇİFTİ ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI
Yayınlama: 13.05.2023
A+
A-

Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, “Anneler Günü” dolayısı ile Valilik himayesinde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen programda; Şehit anneleri ve eşleri, huzurevinde kalan yaşlılar, koruyucu anneler, emekçi anneler, deprem bölgesinden ilimize gelen anneler ile ömürlerini çocuklarına adayan fedakar annelerle bir araya geldi.

Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde düzenlenen programda masaları tek tek ziyaret eden Gürel Çifti, elleri öpülesi annelere gül takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Geleceğimizin teminatı çocuklara da çeşitli hediyeler veren Vali Gürel, tüm annelerin Anneler Gününü tebrik ederek “Anneler, yüreğimizin en derin yerinde yaşayan meleklerdir.” dedi.

ÜNAL VE DEMİRCİ AİLELERİNİ ZİYARET

Vali Fuat Gürel Anneler Günü münasebetiyle Ünal Ailesi ile Demirci ailelerini ziyaret ederek, ömürlerini evlatlarına adayan ve birçok fedakarlıklarda bulunan eli öpülesi annelere çiçek takdim etti.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdurrahman Bilgiç’in eşlik ettiği ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını ifade eden aileler, nazik ziyareti için Vali Fuat Gürel’e teşekkür ettiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.