“KARABÜK BİLİM ŞENLİĞİ” HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI

“KARABÜK BİLİM ŞENLİĞİ” HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI
Yayınlama: 23.01.2024
A+
A-

Karabük genelinde 30 Mayıs 2024 tarihinde yapılacak olan Karabük Bilim Şenliği’nin hazırlık toplantısı, Vali Mustafa Yavuz başkanlığında yapıldı.

Valilik Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya; Vali Yardımcısı Mustafa Şahin, İlçe Kaymakamları, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İsrafil Yıldız, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven katıldı.

Öğrencilerin bilim ve teknolojiye dair hayal ettikleri projelerin gerçeğe dönüşmesinde önemli bir adım olarak görülen şenliğin, gençlerin gelecek vizyonlarına önemli değerler katacağına inandığını ifade eden Vali Mustafa Yavuz; “Şenliğin yavrularımızın hayata hazırlanmasında çok kıymetli olduğunun farkındayız. Bunun yanında ilimizde yapmış olduğumuz bilim ve sanat çalışmalarıyla da bir farkındalık oluşturmaya devam ediyoruz. Özellikle TEKNOFEST ile ilgili öğrencilerimiz inanılmaz çalışmalara imza atıyorlar.” dedi.

Toplantıda; mekân düzenlemeleri, güvenlik önlemleri, sağlık hizmetleri ve diğer konular detaylı bir şekilde görüşüldü, her bir konuyla ilgili sorunların önceden tespit edilmesi ve çözüm yollarının belirlenmesi için fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda ayrıca, şenlik süresince yapılacak tanıtım çalışmaları, katılımcıların bilgilendirilmesi ve etkinliklerin takibi için iletişim kanallarının açık tutulması ve paydaşlar arasında koordinasyonun sağlanması kararlaştırıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.