KARABÜK MHP’DE ADAY ADAYLIĞI SÜRECİ TAMAMLANDI

KARABÜK MHP’DE ADAY ADAYLIĞI SÜRECİ TAMAMLANDI
Yayınlama: 22.03.2023
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanlığında 28’inci dönem milletvekilliği aday adaylığı süreci sona erdi.

MHP Karabük İl Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda aday adayları tanıtıldı. 28. Dönem milletvekilliği için Karabük’ten aday adayı olan Murat Karagül, Murat Orhan, Ahmet Dönmez, Av. Dilek Ünver ve Ahmet Burak Kara başvurularını gerçekleştirirken, teşkilatta bir araya gelen aday adayları birlik ve beraberlik mesajı verdi.

İl Başkanı Adem Kar, aday adaylarının başvurularının hayırlı olmasını dileyerek, hedeflerinin MHP olarak Karabük’ten birden fazla aday çıkararak kente hizmet etme arzusunda olduklarını söyledi.

Milletvekili Aday Adayı Ahmet Dnmez “Asrın felaketini yaşadığımız deprem ve sel felaketinden dolay içimiz yanıyor, dertliyiz, üzüntülüyüz. Rahmet ayı ramazan arifesinde yaraları sarmak, ayağa kalkmak, hizmet etmek için her bir vatansever kardeşlerimizle beraber seferber olduk. Bu zor günlerden geçerken 14 Mayıs seçimleri vaktinde yapılması kararı verildi.

Bugün ülkemizin her kösesinde Karabük’ümüzün izi vardır. Hayatim boyunca Karabük’ ün coşkusunu ve emeğini yüreğimde hissettim. Karabük’ün hayallerine inandım.

Bu şehrin genlerine işlemiş mücadeleci ruhunu, içtenliğini, samimiyetini, azim ve kararlılığını ilke edindim. İş hayatımda, sosyal ve siyasi hayatta bu doğrultuda gayret gösterdim.

Biliyorsunuz, çok yakında Türkiye için hayati öneme sahip bir seçim var.

Bu seçimde Türkiye’nin geleceği şekillenirken, Karabük’ün heyecanını, enerjisini, meclise taşıyacak, halkımızın hislerine, beklentilerine tercüman olacak, tuttuğunu koparan, güçlü bir temsile ihtiyacı var.

Bildiğiniz üzere 14 Mayıs’ta yapılacak olan ve ülkemiz adına tarihi önem taşıyan Genel seçimde, şahsi ikbal peşinde olmadan, yaşadığım süre boyunca koşullar ne olursa olsun, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin, partimin, teşkilatımızın ve siz hemşehrilerimin emrinde olacağımı gururla ifade etmek isterim.

Cumhur ittifakı olarak,

Bu yaşadığımız zor süreci ve asrın felaketinin yaraların sarılacağını, Sorunların mutlaka giderileceğini söyledik.

Milliyetçi Ülkücü Hareket varsa, huzurun, refahın ve mutluluğun yakın olduğunu beyan ettik.

Hainlere, eş başkanlara, bat beslemelerine, çıkarcılara inat, biz dimdik ayakta durduk.

Şüphe etmeyiniz ki Türk milleti var olduğu sürece asla aksi bir durumla karşılaşmayacağız.

Bileğimizi bükecek bir babayiğit çıkamayacaktır.

Yolumuzdan hiç kimse alıkoyamayacaktır.

inandıklarımızdan hiç kimse bizi döndüremeyecektir.

Millet sevdamıza, kardeşlik bağlarımıza, hiç kimse zarar veremeyecektir.

Yeni Yüzyıl, Türkiye Yüzyıl olacak ilkesiyle Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanımızı yeniden başkan yapacağız. Allah’ın izniyle Karabük’ten ülkücü milletvekillerimizi Meclise göndereceğiz. 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde kardeşiniz AHMET DÖNMEZ olarak memleketim Karabük’ten 28.dönem milletvekili aday adayı olarak huzurlarınızdayım.

-Davamız ilayi kelimetullahtır

– Davamız Vatandır

– Davamız Albayraktır

– Davamız 3 hilaldir” dedi.

Aday adayı iş insanı Murat Orhan, cemiyet hayati boyunca Karabük’ün ve Türkiye’nin sorunlarını dile getiren bir yapısı olduğunu belirterek, “Mücadele için gerekirse tek başıma yol aldığım durumlar vardı ve bunların başında KARDEMİR gelir. Milliyetçi Hareket Partisini daha yukarı taşımak için bu davada görev yapmış bulunmaktayım. Aday adayları arasında hangimiz çıkarsak çıkalım destek olmaya devam edeceğim” dedi.

Orhan, kentin acil çözülmesi gereken ihtiyaçlarının başında devlet hastanesi, çevre yolu, hava kirliliği ve deprem bölgesi olması nedeniyle yanlış yapılanma olduğunu altını çizdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.