KARABÜK MY KOLEJİ’NDE KARNE HEYECANI YAŞANDI

KARABÜK MY KOLEJİ’NDE KARNE HEYECANI YAŞANDI
Yayınlama: 22.01.2024
A+
A-

Karabük My Koleji’nde karne heyecanı yaşandı. Karne gününde okula misafir gelen Meta İnsansı Robot, öğrencilerle dans ve konuşmalar yaparak farklı bir coşku oluşturdu.

Karabük My Koleji’nde 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı 1. dönem karne töreni gerçekleştirildi. Karabük My Koleji Anadolu Lisesi, ortaokulu, ilkokulu ve anaokulunun karne törenleri, adeta bir festival havasında geçti.

Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen törene; Karabük MY Koleji Genel Müdürü Rafet Çelen, okul idarecileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Anaokulu töreninde; öğrencilerin dönem içerisindeki çalışmalarının yansıtıldığı bir videonun izlenmesiyle karne töreni gerçekleşirken, ilkokul da 1-2-3-4. sınıf öğrencilerinin düzenlediği korolar öğrenciler ve veliler tarafından beğeniyle izlendi. Karne töreninde ayrıca dönem içinde çeşitli dallarda başarı kazanan öğrencilere okul öğretmenleri tarafından belgeleri takdim edildi.

İlk kez karne sevinci yaşayan birinci sınıf öğrencilerine, karneleri sınıf öğretmenleri ve okul müdürü Faruk Sivritepe tarafından verildi.

Ortaokul ve Anadolu Lisesi töreninde okul müdürü Nagihan Dalyan velilere ve öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada; başarılı bir dönem geçirdiklerini ve şubat tatili birinci haftasında ara sınıflara yabancı dil kampı, sekiz ve 12. sınıflar için ise sınavlara hazırlık kamplarının ilk hafta yapılacağını bildirdi.

Karabük My Kolej Genel Müdürü Rafet Çelen de karne törenlerinde yaptığı konuşmada, özellikle tatilde kitap okuma ve bu kitabın kritiğini ailece yapmanın önemine değinerek, öğrenci ve velilere iyi tatiller diledi. Tören, karnelerin dağıtılmasının ardından sınıfların toplu fotoğraf çekimleriyle sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.