KARABÜK’TE 60 ADET YENİ OTOBÜS HİZMETE GİRDİ

KARABÜK’TE 60 ADET YENİ OTOBÜS HİZMETE GİRDİ
Yayınlama: 12.07.2023
A+
A-

Karabük Belediyesi’ne ait 60 toplu taşıma aracı, düzenlenen törenle hizmete girdi.

100. Yıl Kültür Merkezi Garajında düzenlenen törende konuşan Vali Fuat Gürel, Karabük Belediyesi tarafından 60 toplu taşıma aracı alınarak Karabük’ün önemli sorunlarından bir tanesinin daha çözüldüğünü söyledi. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve ekibine teşekkür eden Gürel, “Bunlar vatandaşımızın konforu için yapılan şeyler. Belediyelerimiz vatandaşlara hizmet etmek adına ne gerekirse yerine getiriyor. Karabük’ün böyle bir hizmete ihtiyacı vardı. Bu ihtiyacın giderilmesi konusunda güzel bir adım oldu. Bu araçlar son model, günümüz standartlarına uygun güzel araçlar. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” dedi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ise, Karabük halkına en iyi hizmetleri ve en ucuz yaşamı sağlamaya gayret edeceklerini belirtti. Ulaşımdaki sorunların çözülmesi adına Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün destek verdiğini ifade eden Başkan Vergili, “Karabük’te en iyi ve en ucuz ulaşımı hizmete aldık. Sizlerin layık olduğu hizmet sizlere sunulacak. Bizim görevimiz bu. Karabük’ün çehresi yapacağımız açılışlarla değişecek. Bu araçları Karabük Belediyesi bütçesiyle aldık.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından okunan dua ile kurdele kesimi gerçekleştirildi. Daha sonra protokol üyeleri yeni toplu taşıma araçlarıyla şehir tut attı.

Düzenlenen törene, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Çapraz, İl Emniyet Müdürü Kadir Yırtar, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.