KARDEMİR’DEN SPOR AKTİVİTELERİNE TAM DESTEK

KARDEMİR’DEN SPOR AKTİVİTELERİNE TAM DESTEK
Yayınlama: 22.05.2023
A+
A-

Kardemir, çalışanlarının ilgi duydukları branşlarda düzenlenen spor aktivitelerine ve müsabakalarına katılım konusunda destek olmaya devam ediyor.

Karabük, Bolu, Bartın, Zonguldak, Düzce, Kırıkkale, Kastamonu ve Ankara’da yapılan turnuvalarda birçok şampiyonluklar elde eden Kardemir çalışanı Buğra Deniz, Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda düzenlenen 3 Bant Bilardo İl Şampiyonası’nda birinci oldu. Deniz, ödülünü Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven’den teslim aldı.

5-23 Haziran tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan Türkiye 3. Bant Bilardo Şampiyonası’na Kardemir A.Ş. desteğiyle, Karabük ilini temsilen Kardemir çalışanları Buğra Deniz ve Özgür Yılmaz katılım gösterecek.

Ayrıca 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen vatandaşlara, bağış toplamak amacıyla Batı Karadeniz bölgesinde bilardo turnuvası gerçekleştirildi. Yardım amaçlı düzenlenen “Depremzedelere Yardım Turnuvası’nda Kardemir Mekanik Bakım Mühendisi Buğra Deniz Batı Karadeniz Bölge birincisi, Elektrik Bakım Mühendisi Özgür Yılmaz ise Batı Karadeniz Bölge üçüncüsü olmuştu.

Kardemir’de görevini sürdüren Buğra Deniz, bilardo sporundaki kariyerini 2006 yılında aldığı lisansla profesyonel sporcu olarak sürdürüyor. Deniz, Türkiye’deki yaklaşık 15 bin lisanslı sporcu arasında 95. sırada yer alıyor.

Kardemir’de çalışan Özgür Yılmaz ise bilardo sporundaki profesyonel kariyerine 2010 yılında “merhaba” dedi. Yılmaz, Türkiye’deki yaklaşık 15 bin lisanslı sporcu arasında 830. sırada yer alıyor.

Kardemir, bir yandan çalışanlarının spora yönelmesi için çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da amatör ve profesyonel olarak spor yapan çalışanlarına destek olmaya devam ediyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.