KELLECİ: SELİN YARALARINI HIZLA SARIYORUZ

KELLECİ: SELİN YARALARINI HIZLA SARIYORUZ
Yayınlama: 24.07.2023
A+
A-

Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci, aşırı yağışlar sonrası ilçelerde meydana gelen hasarların kısa sürede tespit edilerek giderildiğini söyledi. Kelleci, bazı noktalarda da çalışmaların devam ettiğini belirtti.

 Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci, Karabük Gerçek Haber’e ziyarette bulundu.  Genel Yayın Müdürü Ziya Alak ile bir süre sohbet eden Kelleci, özellikle selin yaralarının sarılması noktasındaki çalışmalar hakkında da haber merkezimize bilgiler verdi.  

Aşırı yağışların özellikle Yenice İlçemizde büyük hasarlara yol açtığını ifade eden Genel Sekreter Şerafettin Kelleci, İlimizde selin yaralarının hızla sarıldığını söyledi. Birkaç gün içinde hasar tespit çalışmalarının tamamlandığını belirten Kelleci “Oluşan hasarları hızla tespit ederek İlgili Bakanlıklarımıza ve İlimizi ziyaret eden İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya’ya brifing olarak sunduk. Devletimiz hasarların giderilmesi noktasında ivedilikle gerekli ödenekleri göndererek çalışmalara başlamamızı sağladı. Büyük ölçüde hasarlar giderildi. Bazı noktalarda da çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzde yaşanabilecek sel baskınlıkları noktasında da gerekli tedbirleri imkanlar ölçüsünde alıyoruz.” dedi.

Karabük Gerçek Haber’e de yayın hayatında başarılar dileyen Kelleci, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısı ile Genel Yayın Müdürü Ziya Alak’ı kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

Genel Yayın Müdürü Ziya Alak da nazik ziyaretlerinden dolayı Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci’ye teşekkür ederek “Sayın Genel Sekreterimizle kamu görevi yaptığım dönemde uzun yıllar birlikte yakın görev yaptık. Kendisine yeni görev yerinde başarılar diliyorum. Karabük’e çok güzel ve başarılı hizmetler yapacağına canı gönülden inanıyorum.” dedi.  

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.