KÜBRA DURSUN VE OZAN CANYURT GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

KÜBRA DURSUN VE OZAN CANYURT GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR
Yayınlama: 26.04.2023
A+
A-

14 Mayıs 2023 milletvekilliği genel seçimleri öncesi tempoyu artıran İYİ Parti Karabük Milletvekili Adayı Kübra Dursun ve Ozan Canyurt, adeta gönülleri fethediyor. İYİ Parti Adayları Dursun ve Canyurt Karabük’te mahalleleri adım adım geziyorlar.

İYİ Parti Karabük Milletvekili Adayı Kübra Dursun ve Ozan Canyurt seçimlere sayılı günler kala Karabük’teki mahalleleri adım adım geziyorlar ve tokalaşmadık el bırakmıyorlar. Dursun ve Canyurt, her vatandaştan kendilerine ve partilerine oy istiyorlar.

İYİ Parti Karabük Milletvekili Adayı Kübra Dursun “Allah’ın izni ile bu iş bitti ve halkımız beni TBMM’ye göndermeye karar vermiş durumda. Vatandaş kararını vermiş ve bir değişim istiyor. Bu değişim de 14 Mayıs’ta yaşanacak” diye konuştu.

İYİ Parti Karabük 2. Sıra Milletvekili Adayı Ozan Canyurt ise halkın değişim rüzgarları estirdiğini ifade ederek “Günlerdir halkın içinde geziyoruz. Vatandaşlarımız artık bu ülkede bir değişimin kaçınılmaz olduğu kararına varmış ve bu değişimi de yapmaya kararlılar. İYİ Parti ülkemizin gelecekte parlayan güneşi olacaktır. 14 Mayıs’tan sonra her şey daha iyi olacak.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.