MEDİKAR HASTANESİ İLE KBÜ ARASINDA PROTOKOL

MEDİKAR HASTANESİ İLE KBÜ ARASINDA PROTOKOL
Yayınlama: 18.01.2024
A+
A-

Karabük Üniversitesi (KBÜ) öğrencileri, üniversite personeli ile personelin eş ve çocukları, imzalanan protokol ile sağlık hizmeti ihtiyaçlarında Özel MEDİKAR Hastanesinden indirimli faydalanabilecek.

KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık ile Özel MEDİKAR Hastanesi Genel Koordinatörü ve Başhekimi Op. Dr. Gürol Şahin tarafından imzalanan Sağlık Hizmeti Protokolü ile KBÜ personeli ile personelin eş ve çocukları, poliklinik muayene hizmetlerinde uygulamış olduğu Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hasta payı fiyatları üzerinden yüzde 15 indirim, hastanenin ameliyat ve otelcilik hizmetlerinde uygulamış olduğu SGK hasta payı fiyatları üzerinden yüzde 10 indirimden yararlanacak.

Ayrıca imzalanan bir diğer Sağlık Hizmeti Protokolü ile KBÜ Lisans ve Ön Lisans öğrencileri poliklinik muayene hizmetlerinde uygulamış olduğu SGK hasta payı fiyatları üzerinden yüzde 50 indirim, hastanenin ameliyat ve otelcilik hizmetlerinde uygulamış olduğu SGK hasta payı fiyatları üzerinden yüzde 10 indirimden yararlanacak.

KBÜ Rektörü Kırışık ile Başhekim Şahin imzalanan indirim sözleşmesinin öğrenci ve çalışan tüm personele hayırlı olmasını diledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.