MİLLETVEKİLİ CEVDET AKAY VATANDAŞIN YANINDA

MİLLETVEKİLİ CEVDET AKAY VATANDAŞIN YANINDA
Yayınlama: 09.06.2023
A+
A-

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen Milletvekili Genel Seçimlerinde CHP Karabük Milletvekili seçilerek TBMM’ye giren Cevdet Akay, milletvekili yemin töreni ve ardından gerçekleştirilen TBMM başkanlık seçimlerinin ardından Karabük’e gelerek vatandaşlarla bir araya geldi.

TBMM başkanlık seçimlerinin hemen ardından Karabük’e gelen CHP Karabük Milletvekili Cevdet Akay bir dizi açılış törenin ardından esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek yaşanan sorunlara kulak verdi.

Milletvekili Akay 24. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali açılış töreninin ardından, Kardeş Belediyecilik kapsamında Çankaya Belediyesi tarafından Safranbolu ilçesine kazandırılan parkın açılış törenine katıldı.

Milletvekili Cevdet Akay Eflani ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette ise hemşehriyle bir araya gelerek yaşadıkları sorunlarını tek tek dinledi.

SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETMEK VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Akay, “Yemin töreni ve sonrasında TBMM’de gerçekleştirilen seçimlerin hemen ardından beni helal oylarıyla vekilleri seçerek TBMM’ye gönderen Karabüklü hemşehrilerime teşekkür etmek ve onlarla kucaklaşmak üzere memleketime geldim. Safranbolu Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen açılış törenlerinin ardından hemşehrilerimizi ziyaret ederek hem hasret giderdik hem de sorunlarına kulak verdik. Karabük’ün sorunları ve çözüme kavuşmayan problemleri dağ olmuş durumda. Bu sorunlara çözüm üretmek, hemşehrilerimizin yaralarına merhem olmak için daima var gücümüzle çalışacak ve çözene kadar yaşanan sorunların takipçisi olacağım. Ailemin, atalarımın yetiştiği ve çok sevdiği benim de her zaman sahip çıktığım bu şehre sahip çıkacak, şimdi vekilleri olarak tüm gücümle çalışacak ve her daim hemşehrilerimin yanlarında olacağım.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.