MİLLETVEKİLİ ŞAHİN, ÇEŞİTLİ ZİYARETLERDE BULUNDU

MİLLETVEKİLİ ŞAHİN, ÇEŞİTLİ ZİYARETLERDE BULUNDU
Yayınlama: 31.07.2023
A+
A-

AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, esnaf ve köy ziyaretleri yaptı.

AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, Safranbolu ilçesinde esnafları ziyaret ederek talep ve istekleri dinledi, ardından yapacaklarını vatandaşlara anlattı.

Şahin daha sonra Safranbolu’da 2 dönem belediye başkanlığı yapan Nihat Cebeci’yi ziyaret ederek sohbet etti. Önceki dönem AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Güneş’i iş yerinde ziyaret eden Şahin, ilçe adına görüş alışverişinde bulundu.

AK Parti Safranbolu İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çetinkaya’nın babası, Sine köyü muhtarı ve Tokatlı ve Çevre Köyleri Orman Kooperatifi Başkanı Ali Çetinkaya’yı da geçirdiği rahatsızlık nedeniyle evinde ziyaret eden Şahin, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek Safranboluspor’un yönetici ve teknik heyetini de ziyaret eden Şahin, takıma başarılar diledi.

Daha sonra Safranbolu’nun Gayza köyüne giden Şahin, köylülerin taleplerini ve isteklerini dinledi, yapacaklarını anlattı.

Son olarak Safranbolu’nun Aşağıdana köyüne giden Şahin, köylülerle sohbet edip, görüş alışverişinde bulundu.

Şahin’e ziyaretlerinde AK Parti Karabük İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Koca, AK parti Safranbolu İlçe Başkanı Yasin Aydın, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Oğuzhan Şahin, Mustafa Çetinkaya, Erol Özduran, İlhan Özdemir, Hasan Erbozkurt, Mehmet Ergül, Mustafa Köşker ile İl Genel Meclis üyeleri Zafer Özdemir ve Mustafa Ünal eşlik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.