ONKARDEŞLER CHP İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ONKARDEŞLER CHP İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Yayınlama: 12.07.2023
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP), büyük kurultay öncesi ülke genelinde kongre süreçleri başladı. Delege seçimlerinin başladığı bu günlerde, ilçe başkan adayları da tek tek netleşiyor.

Uzun yıllardır CHP’de siyaset yapan, Safranbolu Belediye Meclis Üyeliği ve İl Yönetim Kurulu Üyeliği gibi görevlerde bulunan Cumhur Onkardeşler, de CHP Safranbolu İlçe Başkanlığına Adaylığını açıkladı.

Onkardeşler, adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada “İçinde bulunduğumuz bu şartlar altında, ülkemizin Cumhuriyet Halk Partisi’ne her zamankinden daha fazla ihtiyacı olduğu açık bir gerçektir.

Daha iyi bir Türkiye için ve yaşadığımız memleketimizin hak ettiği yerlere gelebilmesi için daha güçlü bir Cumhuriyet Halk Partisi’ne ihtiyacımız vardır. Parti tabanımızın da aktif ve güçlü parti örgütleri istediği zaten ortadadır. Parti tabanımızın bu isteğini görmekteyim.

Onurla ve gururla üyeliğini yaptığım aynı zamanda çeşitli görevlerde bulunduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nin önümüzdeki günlerde yapılacak olan kongreler sürecinde Safranbolu İlçe Başkanlığına aday olmaya karar verdim.” İfadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.