SAFRANBOLU TSO, TÜREV İLE PROTOKOL İMZALADI

SAFRANBOLU TSO, TÜREV İLE PROTOKOL İMZALADI
Yayınlama: 22.11.2023
A+
A-

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası ile TÜREV Eğitim Kurumları arasında üyelere yönelik yüzde on indirim uygulanmasına yönelik protokol imzalandı.

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası (STSO)Başkanı Erol Altuntepe ve TÜREV Eğitim Kurumları Müdürü Ahmet Ünal tarafından imzalanan Eğitim anlaşması protokolü kapsamında, Safranbolu TSO üyeleri Türev Eğitim Kurumlarından yüzde 10 indirimli faydalanacaklar.

Protokol imza töreninde bir açıklama yapan Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Altuntepe; “Safranbolu’da hizmet veren ve Odamız üyesi olan Türev Eğitim Kurumları ile Eğitim Anlaşması Protokolü imzalamış bulunuyoruz. Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerimizin çocukları, liste fiyatları üzerinden yüzde 10 indirimli olarak faydalanabileceklerdir. Gelecek için en iyi yatırım eğitime yapılacak yatırımdır. Eğitim de sürekli üst sıraları hedefleyen öğrencilerimize eğitim hayatları boyunca üstün başarılar diliyorum. Eğitim anlaşmasının iki kurumada hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi

Türev Eğitim Kurumları Müdürü Ahmet Ünal ise, yaptığı konuşmada “Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Erol Altuntepe’yi tebrik eder çalışmalarında başarılar diliyorum. Amacımız öğrencilerimizi kapasitelerin maksimumuna çıkarmak ve hedefledikleri okulları kazanmasında yardımcı olmak. Çocuklarımız hedeflerine ulaştıkça onların mutluluklarına ortak olmak en büyük arzumuz. Bir kez daha Erol Beye yeni görevinin hayırlı olmasını diliyor Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odasına teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.