ŞAHİN VE KESKİNKILIÇ MECLİSE KAYITLARINI YAPTIRDILAR

ŞAHİN VE KESKİNKILIÇ MECLİSE KAYITLARINI YAPTIRDILAR
Yayınlama: 29.05.2023
A+
A-

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılan Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Ak Parti’den 28. Dönem Karabük Milletvekili seçilen Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, mazbatalarını almalarının ardından bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) kayıtlarını yaptırdılar.

28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nin ardından, milletvekillerinin TBMM’deki kayıt işlemleri sürüyor. TBMM’de kayıtlarını yaptıran Ak Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç’a milletvekili rozetlerini Ak Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt taktı.

TBMM’ye eşi ve çocukları ile gelen Şahin burada yaptığı açıklamada, Karabük’te sorunsuz bir seçimi geride bıraktıklarını, şimdi milletvekili olarak ayrım yapmadan kentteki herkese hizmet edeceklerini söyledi. Kendilerine destek verenlere, en çokta teşkilatlarına teşekkür eden Şahin, “Bana göre kaybeden yok. Türk milleti kazandı, Karabük kazandı. Yoğun bir çalışma temposu içinde olacağız.” dedi.

Milletvekili Keskinkılıç da, Türkiye’yi ve Karabük’ü birlik ve beraberlik içinde en iyi noktalara kadar taşımanın temel hedefleri olduğunu ifade etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.