SALT, BAKAN TUNÇ İLE BİR ARAYA GELDİ

SALT, BAKAN TUNÇ İLE BİR ARAYA GELDİ
Yayınlama: 07.07.2023
A+
A-

AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti genel merkezinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen Genişletilmiş 81 İl Başkanları Toplantısı’na katıldı.

Salt partisinin Genişletilmiş 81 İl Başkanları Toplantısının ardından Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile bir araya geldi.

Sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan Salt, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın olurlarıyla Adalet Bakanı olarak görevlendirilen Yılmaz Tunç’a görevinde başarılar dileyerek Karabük’e davet ettiğini ifade etti.

Salt, gerçekleştirdiği görüşmeye ilişkin yaptığı paylaşımında, “Karabüklü hemşehrilerimizin adalet hizmetlerine erişimini daha da kolaylaştırmak ve güçlendirmek adına şehrimizin güncel ihtiyaçlarını istişare ettik.” dedi.

TBMM ZİYARETİ

Salt, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda partisinin Genişletilmiş 81 İl Başkanları Toplantısı sonrası Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) AK Parti İstanbul Milletvekili Yahya Çelik’i ve Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci ve Karabük İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç’ı ziyaret ettiği ifade edildi.

Salt’ın Ankara programlarında AK Parti Karabük İl Kadın Kolları Başkanı Saime Öksüzoğlu ve AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Ar da katıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.