SOSYALFEST KURUMSAL PAYDAŞ PROTOKOLÜ İMZALANDI

SOSYALFEST KURUMSAL PAYDAŞ PROTOKOLÜ İMZALANDI
Yayınlama: 03.01.2024
A+
A-

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Çağlar ile 2-3 Mart 2024 tarihlerinde KBÜ ev sahipliğinde yapılacak ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) hakkında “Kurumsal Paydaş İş Birliği Protokolü” imzaladı.

KBÜ Rektörlük makamında görüşmede KBÜ rektör yardımcıları Prof. Dr. Hasan Solmaz, Prof. Dr. Elif Çepni ve Prof. Dr. İsmail Rakıp Karaş, Genel Sekreter Lütfü Köm hazır bulundu.

Yapılan kurumsal paydaş görüşmelerinde iki üniversite arasında Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali çerçevesinde yapılabilecek iş birliği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu, SOSYALFEST üzerinde değerlendirmeler yapıldı. SOSYALFEST çerçevesinde kurumsal paydaş görüşmelerinin ardından Rektör Prof. Dr. Kırışık, Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Çağlar ile SOSYALFEST Kurumsal Paydaş İş Birliği Protokolünü imzaladı.

Kurumsal Paydaş İş Birliği Protokolü çerçevesinde Bursa Teknik Üniversitesi SOSYALFEST’e uygulama desteği, alan desteği, iletişim ve tanıtım desteği, mali ve finansman desteği başlıklarının en az iki ya da üçünde destek verecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.