VALİ MUSTAFA YAVUZ’UN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

VALİ MUSTAFA YAVUZ’UN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
Yayınlama: 29.08.2023
A+
A-

Karabük Valisi Mustafa Yavuz, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Vali Gürel mesajında; “Türk tarihinin dönüm noktasında kazanılan, Türk ulusunu yeniden dirilten ve Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerini sağlamlaştıran aziz yurdumuza ve bağımsızlığımıza kasteden işgalcileri büyük bir mağlubiyete uğrattığımız bu eşsiz, büyük Zaferin 101. yıl dönümünde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın gururunu ve heyecanını yaşıyorum.

Her safhası tek tek düşünülerek hazırlanan bu büyük zafer, Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Ordusu’nun ortaya koyduğu eşsiz bir eserdir. Türkiye Cumhuriyeti devletinin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütün olduğunu tüm dünyaya göstermiş, Atatürk tarafından, Anadolu da sağlanan milli birlik ve beraberliğin mutlak bir sonucu olarak kazanılmıştır. 

Tarihimizin en önemli dönüm noktası ve milletimizin hürriyet ve bağımsızlık fikrinin ölmez bir abidesi olarak tarihteki yerini alan 30 Ağustos Zafer Bayramını başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu zaferi bize armağan eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.