VALİ YAVUZ, EFLANİ’DE İNCELEME VE ZİYARETLERDE BULUNDU

VALİ YAVUZ, EFLANİ’DE İNCELEME VE ZİYARETLERDE BULUNDU
Yayınlama: 26.09.2023
A+
A-

Karabük Valisi Mustafa Yavuz, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Eflani ilçesine gitti.

Eflani ziyareti kapsamında ilk olarak Kaymakamlığı ziyaret eden Vali Mustafa Yavuz, Hükümet Konağı bahçesinde Eflani Kaymakamı Gizem Tokur, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ve ilçe protokolü tarafından karşılandı.

Kaymakam Gizem Tokur’dan, ilçenin genel durumu, yürütülen projeler ve ilçenin ekonomik yapısı hakkında bilgiler alan Vali Mustafa Yavuz çalışmalarında kolaylıklar diledi.

EFLANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ZİYARET

Eflani programı kapsamında Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Mustafa Yavuz, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul’dan Eflani Belediyesi olarak tamamlanan, devam eden ve planlanan projeler ile yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Vali Mustafa Yavuz’a ziyaretinde Eflani Kaymakamı Gizem Tokur, İl Jandarma Komutanı İsmail Gökcek, İl Emniyet Müdür Vekili Ahmet Ordu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci, İl Genel Meclisi Üyesi Mesut Aydın eşlik etti.

VATANDAŞLAR VE ESNAFLARLA BULUŞTU

Vali Mustafa Yavuz, Eflani Kaymakamı Gizem Tokur ve Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ve İl Genel Meclisi Üyesi Mesut Aydın ile birlikte Eflani ilçemizde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Eflani ilçe merkezinde faaliyet gösteren esnafları işyerlerinde ziyaret ederek hayırlı ve bereketli kazanç temennisinde bulunan Vali Mustafa Yavuz, “Hayırlı Olsun” temennisinde bulunan vatandaşlara da teşekkür etti.

GÜVENLİK BİRİMLERİNİ ZİYARET

Vali Mustafa Yavuz, Eflani programı kapsamında; Eflani İlçe Emniyet Amirliğini ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

Ziyaretler sırasında Vali Yavuz, vatandaşların can ve mal güvenliği ile devletin bütünlüğü için mesai mefhumu gözetmeksizin fedakârca çalışan Emniyet ve Jandarma teşkilatının değerli mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.