VALİ YAVUZ, ŞEHİT MEHMET ESEN ASAYİŞ EKİPLER AMİRLİĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

VALİ YAVUZ, ŞEHİT MEHMET ESEN ASAYİŞ EKİPLER AMİRLİĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Yayınlama: 30.12.2023
A+
A-

Vali Mustafa Yavuz, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri tarafından tefrişatı, çevre düzenlemesi ve tadilatı gerçekleştirilen, Yeşil Mahalle Şehit Mehmet Esen Asayiş Ekipler Amirliği’ni ziyaret etti.

Vali Yavuz ziyaret öncesi şehidimizin babası Celal Esen, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, İl Jandarma Komutanı İsmail Gökçek, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Zekeriya Çoban, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Çapraz ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Binanın, çevre düzenlemesi ve tadilatını yapan Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Çapraz ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne teşekkür eden Vali Mustafa Yavuz; “Bu çalışma, şehidimizin aziz hatırasına yakışır bir şekilde hayata geçirildi. Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkan ve Meclis Üyeleri’ne, bu anlamlı hizmetleri için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

VALİ YAVUZ ESNAF VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Vali Mustafa Yavuz, Yeşil Mahalle Taşkent Caddesinde esnaf ve vatandaşlarla da bir araya geldi. Vali Yavuz İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse’nin de eşlik ettiği ziyarette, esnaflar taleplerini dinleyerek bol kazançlar diledi.

Ziyaret sırasında,  vatandaşlarla bir süre sohbet eden Vali Yavuz, yeni yılın kendilerine sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.