CHP’DE AV. SERHAT ÇETİN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

CHP’DE AV. SERHAT ÇETİN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Yayınlama: 16.03.2023
A+
A-

İstanbul’da serbest avukatlık yapan Karabüklü genç hemşehrimiz Serhat Çetin, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu CHP Genel Merkezine yaptı. Çetin başvurusunun ardından, CHP Karabük İl Başkanlığında bir basın toplantısı düzenleyerek aday adaylığını kamuoyu ve partilileri ile paylaştı.

CHPde Av Serhat Cetin Aday Adayligini Acikladi1

CHP İl Başkanı Vedat Yaşar ve bazı ilçe başkanlarının da yer aldığı toplantıda konuşan Av. Serhat Çetin, eski alışkanlıkların geride bırakılacağını, bundan böyle siyasetçi karşısında halkın değil, halk önünde siyasetçinin önünü ilikleyeceğini söyledi.

Aktif siyasete atılma kararını son dönemde aldığını, genelde ülkemizin içinde bulunduğu sosyal, ekonomik ve siyasal sıkıntılar, yerelde ise doğup büyüdüğü Karabük’te kendisinin bir zat gözlemlediği sıkıntıların bu kararı almasında büyük etkisi olduğunu ifade eden Çetin, sözlerini şöyle tamamladı: ”Eski alışkanlıkları geride bırakacağız. Halkla aranıza duvarlar koymayacağız. Bu en çok gözüme çarpan sorunlar arasında. Ulaşılabilirlik inanılmaz önemli. Karabük’te ulaşılabilir vekiller çıkartacağız. Karabük’te en önemli sorunların başında halk sağlığı gelmektedir. Maalesef hastanesiz ilçeler, doktorsuz hastaneler var. Şehrin en büyük problemi randevu problemi. Daha bir çok sıralayabiliriz ancak bu bir aday adaylığı açıklaması olduğu için fazla derine girmeyeceğim. Önümüzdeki süreçte sizlerle ve kamuoyu ile bunları paylaşacağız.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.