CHP’DE TOPLU ADAY ADAYI TANITIMI

Yayınlama: 24.03.2023
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük İl Teşkilatı 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi Karabük Milletvekili Aday Adaylarını toplu olarak tanıtarak birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Düzenlenen aday adayı tanıtım programına İl Başkanı Vedat Yaşar, İlçe Başkanları ve partililerin yanı sıra CHP’li Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 28. Dönem Milletvekili Aday Adayları; Abdullah Çakır, Ahmet Avdancı, Bayram Karadağ, Bilnur Kızılırmak Gürleyik, Erdoğan Dinçel, Hasan Çelebi, İsmail Yılmaz, Ömer Faruk Türker, Sabri Akay, Serhat Çetin, Tuğçe Ayağ Esin ve Zafer Çomak katıldı.

Programda kısa bir konuşma yapan İl Başkanı Vedat Yaşar “Bugün burada milletvekili aday adayı olan oniki değerli partililerimizle beraberiz. Siz değerli üyelerimizle birlikte,  birlik ve beraberlik içinde başladık demek için buradayız. Bizler bu bozuk düzene dur demek için 14 Mayıs’a hazırlanıyoruz. Hep birlikte demokrasinin gereğini yapacağız. Bu baskı ve zulüm düzenine son vereceğiz. Aday adaylarımızdan kim aday olursa olsun, inanıyoruz ki tüm arkadaşlarımız adaymış gibi çalışacaklar. Her şey çok güzel olacak.” dedi.

Programa katılan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ise “Partimizi bu kadar kalabalık görmek bana çok keyif veriyor. Ülkemizin içinde bulunduğu durum hepimizce malım. Cumhuriyetin kuruluş değerlerinden, Atatürk ilke ve inkılaplarından uzaklaşmış, elde ettiğimiz birçok kazanımları elimizle geri verdiğimiz, ülkemize yakışmayan bir dönem yaşıyoruz. Bu dönemin artık sonuna geldiğini hepimiz görüyoruz. Gelecek kuşaklarımız için, çocuklarımız için, bizler için artık bu gidişata bir son vermemiz gerekiyor. Bundan dolayı hepimiz buradayız. Ben aday adayı olan ve ülkesi için çalışmak adına fedakarlık eden tüm aday adaylarımızı kutluyorum ve başarılar diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Yapılan konuşmaların ardından sırasıyla aday adayları partililere ve kamuoyuna tanıtıldı.

Birlik ve beraberlik toplantısı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.