FERHAT SALT’A CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TEBRİK

FERHAT SALT’A CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TEBRİK
Yayınlama: 12.04.2024
A+
A-

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti’nin teşkilat bayramlaşma programında 81 İl Başkanları’nı temsilen sözü sadece Ferhat Salt’a verdi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla 81 İl teşkilatlarına video konferans yoluyla seslenerek, bayramlarını kutladı.

Video Konferans Toplantısına AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Uluçay, İl Gençlik Kolları Başkanvekili Mehmet Safa Öz ve ilçe başkanları katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Teşkilat Bayramlaşma Toplantısında Karabük İl Başkanını tebrik etti. Erdoğan, emeklerini, gayretlerini, samimiyetlerini çok iyi bildiği AK Parti’nin farklı kademelerinde görev yapan tüm yol ve dava arkadaşlarına en kalbi teşekkürlerini ifade etti.

Seçim başarılarının arka planında milletle hep güçlü gönül köprüleri kurmalarının bulunduğunu belirten Erdoğan, “31 Mart seçim sonuçları Allah’ın izniyle AK Partimiz için, davamızın geleceği için, Türkiye’nin istiklal ve istikbali için hayra tebdil olacaktır.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, gerçekleşen video konferans görüşmesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Karabük ziyaretlerine ilişkin teşekkürlerini ifade etti. Karabük mitinginin büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu söyleyen Salt, 31 Mart Karabük yerel seçimleri sonuçlarına dair Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “Karabük teşkilatları olarak böyle bir tabloyu size sunabildiysek bu onur ve şeref bizler için yeterlidir Sayın Cumhurbaşkanım.” dedi.

Türkiye Yüzyılını hep birlikte inşa edeceklerini ifade eden Salt, Yeni Yüzyıl, Yeni Karabük vizyonlarını gerçekleştirmenin çabası içerisinde olacaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm Karabüklülere selamlarını göndererek mübarek Ramazan Bayramını tebrik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.