İYİ PARTİ’DE MELTEM ŞAHİN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İYİ PARTİ’DE MELTEM ŞAHİN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Yayınlama: 17.03.2023
A+
A-

14 Mayıs tarihinde yapılacak olan Milletvekili genel seçimleri öncesi siyasi partilerde aday adayları netleşmeye başladı.

Geçtiğimiz seçimlere oranla ülke genelinde olduğu gibi Karabük’te de ciddi bir ivme yakalayan İYİ Parti’de, Karabük’te ilk kadın aday olarak iki dönem İyi Parti Karabük İl Kadın Politikaları Başkanlığı yapan Meltem Şahin milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Yüksek Kimya Mühendisi Meltem Şahin, 14.Mayis.2023 ‘te yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde aday adayı olacağını Karabük İl Binasında açıkladı.

İki dönem İyi Parti Karabük İl Kadın Politikaları Başkanlığı yapan Meltem Şahin konuşmasında, Türkiye’nin geleceğini en iyi şekilde dizayn edebilmek için, İyi Parti çatısı altında birlik ve beraberlik içinde çalışılması gerektiğini vurguladı. Genel Başkanı bir kadın olan İyi Partide, demokratik ortamda bir kadın olarak milletvekili aday adayı olmanın sorumluluğunun farkında olduğunu açıklayan Şahin, Karabüklülerin ve özelde kadınların desteğini beklediğini ifade etti.

Yüksek Kimya Mühendisi Meltem Şahin, evli ve iki kız annesi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.