KARABÜK MY KOLEJ’DE MUHTEŞEM MEZUNİYET TÖRENİ

KARABÜK MY KOLEJ’DE MUHTEŞEM MEZUNİYET TÖRENİ
Yayınlama: 27.06.2023
A+
A-

Özel Murat Yıldırım eğitim Kurumları ana okulu – ilk ve orta okulunda bir üst eğitim seviyesine geçiş töreni yapılırken, 12. sınıflara da mezuniyet töreni yapıldı. Safranbolu Leyla Dizdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen muhteşem mezuniyet töreniyle, Karabük My Koleji Anadolu Lisesi ‘den mezun olan öğrencilerin sevinçleri paylaşıldı.

Mezuniyet programına Karabük My Kolej Yönetim Kurulu, Karabük My Kolej Genel Müdürü Rafet Çelen, okul müdürleri ve çeşitli okullardan idareci ve öğretmenler, Karabük Üniversitesi Rektörü Refik Polat ve Karabük Üniversitesi’nden birçok öğretim üyesi katıldı.

Programda konuşan Karabük My Kolej Genel Müdürü Rafet Çelen, “ My Kolej 2022-2023 eğitim öğretim yılı Türkiye geneli 30. Karabük’te beşinci mezuniyet törenine hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz. Hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum. Güzel ülkemizdeki 11 ilde 35 okulumuzdan binlerce mezun olacak öğrenci var. My Kolej’den sizleri geleceğe uğurluyoruz

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk  “Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitim ise öğretmenlere dayalıdır” diyor. Eğitimin kalbi tüm öğretmen ve yönetici arkadaşlarıma huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Öğrencilerini sınavlara en iyi şekilde  hazırlayan My Kolejlerin öğrencileri olarak, hepimizin hedeflediği üniversitelerde eğitimlerinizi sürdürmenize ve tutku derecesinde seveceğiniz mesleklerimizi kazanıp, seçip icra edebilmenizi canı gönülden diliyorum.” dedi.

Daha sonra mezuniyet gecesi coşkusu sanatçı Ömer Günday ve sekizinci sınıf öğrencileri ile 12. sınıf öğrencilerinden oluşan okul korosunun şarkıları ile devam etti. Gecede anaokulundan, birinci sınıfa geçen öğrenciler de gösteri yaptılar

Gecenin sonunda mezun olan öğrencilere belgeleri takdim edildi. Okul birincisi Yusuf Şereflier ,okul ikincisi Fatma Zehra  Bellek ve okul üçüncüsü Ece Koç,  plaketlerini Karabük Üniversitesi Rektörü Refik Polat ve My Kolej Yönetiminden aldılar.

Belgelerin takdiminin ardında öğrenciler hep birlikte keplerini havaya attılar.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.