KARABÜK’TE MHP, GEDİKOĞLU İLE BÜYÜYOR

KARABÜK’TE MHP, GEDİKOĞLU İLE BÜYÜYOR
Yayınlama: 22.11.2023
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, yaptığı çalışmalarla partiyi canlandırarak daha üst seviyelere çıkarıyor. Gedikoğlu’nun göreve gelmesinin ardından, partiye ciddi sayıda üye kayıtları yapılıyor.

İki aylık süreçte Yenice İlçesinde yaklaşık 50 vatandaş partiye üye olurken, İyi Parti’ye mensup 5 vatandaş da partisinden istifa ederek MHP saflarına katıldı.

Partiye katılanlara rozetlerini takan MHP Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu “Yaklaşık iki ay önce göreve geldiğimiz ilk günden itibaren İl yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla ve teşkilatlarımızla beraber bizler Karabük’e, memleketimize, davamıza hizmet ederken yorulmayacağız dedik.

Her hafta rutin programlarımızı ayarlıyoruz. Kendimize bir Kızıl Elma belirledik.

Karabük de ulaşılmadık hemşehrimiz, derdine ortak olmadığımız dava arkadaşımız, sıkıntısını dinleyip çözüm aramadığımız vatandaşımız kalmayana kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz.

İlk gün söylediğimiz gibi vatandaşlarımız nereye bakarsa Milliyetçi-Ülkücü Hareketi görecekler.

Allah’a Hamd olsun dün Yenicemizde saçtığımız tohum çiçek verdi.

Yaklaşık 50 vatandaşımız Partimize üye olurken, İyi Partiye mensup 5 arkadaşımız partisinden istifa ederek saflarımıza geldi.

Partimize üyeliğini başlatan ve Bilge Liderimizin dediği gibi evlerine geri dönen arkadaşlarımıza hayırlı olsun diyorum. Hakk davamızda Cenabı Allah yar ve yardımcımız olsun, Rabbim birliğimizi daim eylesin inşallah.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.